این روزها

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

این روزها به خیلی چیزها فکر میکنم. به گذشته. به زندگی. به حال. به آینده.

توی پیجی نوشته بود: دو تا قرص هست. یکی قرمز که اگه بخوری بر میگردی به بیست و پنج سال قبل و میتونی تمام اشتباهاتت رو جبران کنی. یکی هم آبی که اگه بخوری میری به پنج سال جلوتر با یک میلیارد پول نقد! کدوم رو انتخاب میکنی؟

من نوشتم: قرص آبی. چون نمیخوام با خوردن قرص قرمز به دوران جنگ برگردم.

اما نود درصد نوشته بودند قرص قرمز. از همکلاسی هم که پرسیدم گفت قرص قرمز. اما دلیل من فقط جنگ نبود!

اولین دلیلم برای اینکه نمیخوام برگردم به گذشته جنگه! دومیش اینه که نمیخوام دوباره تموم اون سالها رو تجربه کنم! سومیش اینه که مگه چقدر توی سی و هفت سال گذشته بهم خوش گذشته که بخوام تکرار بشن. اگه دوباره برگردم به گذشته باز هم همین زندگی رو دارم. چون شاید من تغییر کرده باشم ولی اطرافیان و شرایطم که تغییر نمیکنه! پس در واقع هیچ چیزی عوض نمیشه. فقط تکرار میشه و من علاقه ای به تکرارش ندارم.

در عین حال فکر میکنم پنج سال جلوتر رفتن خوبه. خیلی مسائل حل شدند. یا مریض و درب و داغونم. یا جنگ شده. یا در حال مرگیم. یا همه چیز خوب و خوشه! خوب در هر صورت فکر نمیکنم چیز زیادی رو از دست بدم. جز پنج سال کار کردن و حرص خوردن! پس ترجیح میدم برم به آینده!

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396 ساعت: 11:35
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها