دم نوش نامه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

توی صافی لیوان دم نوشم کمی چای خشک ریختم، یه مقدار گل سرخ، تکه ای چوب دارچین و کمی پودر زنجبیل. بعد آب جوش رو ریختم روش و دربش رو گذاشتم تا خوب دم بکشه. فقط حیف که بهارنارنج نداشتم تا بهش اضافه کنم.

وقتی دم کشید نشستم روی مبل و غرق سکوت خونه ای شدم که ساعتی پیش تمیزش کرده بودم. پنجره ی سالن باز بود و نسیم اندکی پرده رو به رقص در میاورد.

جرعه جرعه دم نوش رو نوشیدم و مزه و بوی دلنشینش رو در ذهنم ثبت کردم.

هنوز آنتن م*اه*وا*ره نصب نشده و از اونجایی که من جز موزیک  و برنامه ی دورهمی به هیچ چیز دیگه ی تلویزیون علاقه ندارم، تلویزیون هم خاموشه و خونه در سکوت فرو رفته.

بینی م رو داخل لیوان فرو میبرم تا مخلوط بوی دارچین و گل سرخ و زنجبیل رو تا جای ممکن استنشاق کنم.

چقدر این لحظه ی زندگی زیبا، آرام و لذتبخشه.

ماما جان، سپاس بی کران مرا به سبب نعمت زندگانی که به من عطا کردی بپذیر.

***

پ.ن.۱: عکس های اثاث کشی رو نگاه میکردم. به اونهمه اضطراب فکر کردم و آرامش الان. چقدر همه چیز فانی و گذراست. هم تلخی و  هم شیرینی!

پ.ن۲: دم نوش رو حتما درست کنید. خوشتون میاد.

پ.ن.۳: فردا میرم سر کار و خوشحالم که فردا تنها هستم و میتونم با خیال راحت به کارهام برسم.

پ.ن۴: دو دوز قبل همکلاسی کپلچه رو برده بود پیش خودش. شب به علت شلوغ بازی کپلچه با پسرعمه ش، پدر و دختر دعواشون شد و بچه رو برگردوند پیش مادرش. امروز دوباره رفته دنبالش. کلی توصیه کردم بهش که با بچه ملایم تر برخورد کنه. خداکنه همه چیز به خوبی و خوشی بگذره.

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 13:40
برچسب‌ها : نوش,نامه,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها