عید فطر شما مبارک

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

عید بر همه ی شما عزیزان روزه دار و روزه خور(مثل خودم) مبارک. روزه دارهای عزیز خسته نباشید. روزه خورهای گرامی شما هم خسته نباشید. مطمئنا شرایط برای شما هم آسون نبوده

گل آبی عزیزم، ممنون از احوال پرسیت. من خوبم. یعنی خداروشکر که بهترم. بعد از یک هفته آزار خودم، و اذیت کردن اطرافیانم، دیروز و امروز با همکلاسی درباره ی همه ی اون چیزهایی که توی دلم گوله شده بودند حرف زدم و الان احساس میکنم خیلی خیلی سبک شدم.

البته باید بگم اون طفلکی رو خیلی اذیت کردم. برادرم حق داره که میگه بیچاره کسی که با تو ازدواج کنه. من آدم بسیار بسیار حساس و نکته سنج و نکته بینی هستم. از زوایای حرف ها و جزئیات رفتاری اشخاص، پی به مسائلی میبرم که برای خیلی ها بی تفاوت و ناملموسه و همین باعث میشه بیشتر از بقیه از حرف ها و رفتار دیگران دچار رنجش و ناراحتی بشم.

متاسفانه بسیار بسیار موشکاف هستم و مو رو از ماست بیرون میکشم. کوچکترین تغییر حالت اشخاص رو میفهمم و معانی تمامی صحبت های در لفافه ی اونها رو متوجه میشم و برای همین نقش بازی کردن دیگران در برابر من کار بسیار بسیار سختیه.

خلاصه که به قول داداشم: یه کم اگه خنگ بازی دربیاری زندگی کردن برا خودت و اطرافیانت  راحت تر میشه خواهرم.

کلا برادر من افاضات  زیاد می فرمایند.

بله. بنده خودم و همکلاسی رو حسابی اذیت کردم و سه روز تمام آبغوره گرفتم تا بالاخره امروز دل ما وضع حمل فرموده و فارغ شدند. 

دلم برای همه ی اونایی که دوستشون دارم میسوزه چون توقعم ازشون بالاست و خیلی اذیتشون میکنم.

و اما ساعت یازده مدیر جان طی یک فقره پیشنهاد از جانب من و مسئول فنی و با اخذ رخصت از محضر مدیرعامل، چهارشنبه را تعطیل نمودند و در نتیجه بنده فردا عازم ولایت هستم. ( لیلی خدا صدامو شنید منم دارم میام گیلان).

امروز هم از ساعت هفت تا ساعت ده دقیقه به ده، در به در به دنبال خونه گشتم و از این بنگاه به اون بنگاه روون شدم و چندتایی خونه دیدم و خسته و کوفته برگشتم خونه و امور رو به دست خدا سپردم تا خودش بعد از تعطیلات یه خونه ی خوب سر راهم قرار بده.

الان هم دوش گرفتم و له و لورده ولو شدم روی تخت.

راستی، من توی ماه رمضون یک و نیم کیلو وزن کم کردم،با این  اوصاف روزه دارا چقدر وزن کم کردن؟

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 5 تير 1396 ساعت: 20:51
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها