یابو و قاطر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

دیروز عصر یه قرص کلداستاپ خوردم و غش کردم تا صبح. امروز  صبح دیدم بلاگ اسکای یادداشت و کامنت های روز شنبه رو حذف کرده. کلی از دستش عصبانی شدم. دختر بدی شده.

راستی بچه ها کسی میدونه چجوری میشه از آرشیو اینجا، بک آپ تهیه کرد؟ اگه کسی میدونه لطفا به من بگه!

****

امروز مهندس دو به شک کلی منو خندوند. داشت درمورد گونه و تیره و جنس تو رده بندی گیاهان برام توضیح میداد بعد گفت اگه دوتا گونه ی جاندار بچه دار بشن و بچه شون زایا باشه از یک گونه هستند درغیر اینصورت از یک گونه نیستند و اسم اون گیاه با هم فرق میکنه. بعد برام مثال جانوریشو زد گفت مثل قاطر و یابو که بچه ی الاغ و اسب هستند و نازا هستند پس گونه ی اسب و الاغ با هم فرق داره هرچند هردوشون چهارپا هستند. وسط حرفای دیگه اش من رفته بودم توی فکر که ازم پرسید به چی فکر میکنی؟ گفتم داشتم فکر میکردم بابای یابو اسب بود یا الاغ؟ یه طوری نگاهم کرد که نتونستم جلوی خنده ام رو بگیرم. به من میگه: یعنی تا آخر عمرت اسب و الاغ و یابو  و قاطر ببینی میخوای یاد من بیفتی؟ چیز دیگه از حرفام یادت نمود که با اونا یاد من بیفتی. گفتم نه نگران نباشید قول میدم هروقت روغن کرچک دیدم یاد شما بیفتم! 

یعنی مرده بودم از خنده.

اونقدر چیزای زیادی بلده که یادم بده که نگو و نپرس. حس میکنم دوباره بچه ی مدرسه رو شدم و روزا میرم مدرسه.

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 10:52
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها